KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11576013
nr 1157 6013
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 5 st. Stockholmsmotiv, signerad
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:53:14
300 kr
350 kr
400 kr
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström